pátek 1. ledna 2016

Proč se hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb?

Výhodné nákupy po vánocích? Obchodníci nakoupili mnoho zboží aby uspokojil na vánoce mnoho zákazníků a po vánocích nabízejí výhodné nákupy aby se zbavili zboží, které se jim nepodařilo prodat. Vše je zde jenom o tom jak sloužit za zisk druhým, pokud cokoli penězi zaplatíte tak platíte čas lidí co vám slouží, některý sluha je zaplacen dobře a jiný sluha je zaplacen zle, příčin může být mnoho a mnohdy sluha nemůže ovlivnit to jak on bude zaplacen protože je zde centrální systém který centrálně stanovuje zákony a regulace. Neustále je nám z centra slibováno mnohé ale sliby se slibují a jenom blázni se dopředu naivně radují a brzo poznají že šlo jenom o sítě do kterých rybáři lovili ryby aby se měli dobře.
V centru jsou rybáři lidí co se mají dobře jako elita co zde má výhody a jistoty, v každé době zde byla elita a ubožáci co museli elitě otrocky sloužit nikdy zde nebyla mezi sluhy rovnost a tím i spravedlnost, tam kde není mezi lidmi ekonomická a mocenská rovnost tam není ani spravedlnost! Já mám takovou jednoduchou metodu sleduji kolik je ve městě luxusních aut a čím více je ve městě luxusních aut tím více je v tom městě i nespravedlnosti která je způsobená sobeckou centralizací. Na jedné straně zde jsou lidi co mají zisk ze sloužení každý měsíc miliony korun, a na druhé straně zde jsou lidi co zde slouží za ubohých deset tisíc korun, a tak mají logicky mnoho dluhů, a hrozí jim to že se z nich stanou bezdomovci. Proč bohaté Německo nepřijme všechny ekonomické emigranty z Afriky a snaží se o to, aby tyto ubohé ekonomické emigranty vyhnalo násilně ze svého území, do jiných národů v EU kde žijí lidé ve veliké bídě.
Každý sluha se chce mít dobře a tak dělá vše pro to aby na něm nemohlo něco parazitovat a ten kdo zde nepracuje za mzdu ten zde na ostatních parazituje, práce pro sluhy v EU je málo a tak zde logicky nikdo nestojí o sluhy z Afriky které je obtížné zaměstnat prací za veliké mzdy. Vítáme u nás jenom cizince co zde budou pracovat za nadprůměrné mzdy a tím zde i platit vysoké daně. EU je naše a není zde pro cizince z Afriky a jiných ubohých kontinentů. Z krizového vývoje se poučíme od USA protože USA má mnoho zkušeností s ekonomickými uprchlíky, zavedeme zde v EU angličtinu, dolary, USA zákony, USA regulace, staneme se partnery USA, tak jako je muž věrným milujícím partnerem ženy. Moudrý se poučuje z chyb druhých a hlupák se nepoučí ani z vlastních chyb.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem