sobota 16. ledna 2016

Proč nemáme to co potřebujeme a milujeme

Čím více civilizace a kultury, tím více je zde i deprese z toho, že nemáme to, co potřebujeme a milujeme, k normálnímu životu toho stačí opravdu velmi málo, nemusíme mít boty ani oblečení, nemusíme mít střechu nad hlavou ani nepotřebujeme k ničemu oheň.
Hromadění hodnot je cesta do pekelné deprese, nejde o nic nového, podobné myšlenky na návrat k přírodě, jsou staré v civilizaci už tři tisíce let! Výhody a jistoty, které nám kultura a civilizace poskytuje, jsou návykovou drogou a tato droga z nás dělá psychické ubožáky, co mají už místo mozků jenom digitální počítače.
Naučili jsme se být roboty, co nemají v sobě už cit a lásku, vše vnímáme jenom v rovině hodnot, jsi už starý běž se utopit ubožáku! Dokud jsi inteligentní a mladý tak je zde pro tebe práce a jak jsi starý a hloupý tak se můžeš jít utopit.
Láska je zde jenom za peníze protože dobrota je zde jenom žebrota. Všichni chtějí mnoho pracovat za peníze, a najednou začalo docházet k tomu, že zde není dostatek práce za peníze, protože zde ryba smrdí od hlavy, ve které je počítač, který chce mít veliký zisk.
Podívejme se na cenu ovoce, než se ovoce dostane od pěstitele do obchodu, tak jeho cena stoupne několikanásobně, vydělat chce; banka, doprava, stát, velkosklad, obchod, reklama, atd. zákazník potom má snahu, mít vlastní zahradu a zde si ovoce levně vypěstovat. Logicky to se nelíbí těm, co mají místo mozku počítače, a snaží se o to, aby lidi neměli vlastní zahrady, a bydleli v panelových králíkárnách jako králíci.
Vždy se ptejme, kdo z problému má největší zisky, a většinou takto brzo najdeme pachatele toho, že nemáme to, co potřebujeme a milujeme. Celý otrocký systém je postaven na tom dělat z lidí pomocí dezinformací vojáky s nulovou hodnotou, které může snadno ovládat 1% elitního mocného a bohatého obyvatelstva.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem