sobota 30. ledna 2016

Proč komunismus eliminoval kapitalismus

Jak by vypadal v budoucnosti svět, pokud bychom se klonovali a každý by byl stejný po fyzické a psychické stránce, a nebyli by zde už muži a ženy, výchova by byla globálně stejná, ve výchovných továrních zařízeních do 18 let, měli bychom na vojenském oblečení, jenom číslo; 458 459 456 148 a pod kůží by měl každý taky toto číslo, s osobními údaji.
Nebyli by zde různé jazyky, různé peníze, různé zákony a různé náboženství, vše by bylo globalizované na kost, neustále by zde byli kontrolní digitální systémy, které by zabránili tomu, aby se někdo mohl nějak odlišit od ostatních fyzicky nebo psychicky, vše by bylo jenom společné, spali bychom ve společných velikých místnostech.
Jedli bychom ve velikých společných jídelnách, pracovali bychom ve velikých halách, a velikých kancelářích. Nikdo by nesměl nikde chodit sám, všude bychom chodili jenom ve dvojici, aby mohl ten druhý nám pomoci, pokud bychom pomoc nutně potřebovali. Nebyli by zde; kasty, třídy, kategorie, ligy, atd. prostě dokonalý komunismus.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem