neděle 24. ledna 2016

Proč kanibalové nemají centralizovanou civilizaci

Život je psychiatrická nemocnice, ve které každý existenčně bloudí, a když najde po dlouhé době dveře, které jsou pravým východem z psychiatrické nemocnice, tak bohužel vstoupí do jiné psychiatrické nemocnice, kde zase bude jako blázen dlouho bloudit a věřit že najde východ, skutečným východem jsou dveře s názvem krematorium.
Příčinou je zde složitost způsobená dezinformacemi, které jsou nám svaté, největší dezinformací je tvrzení, že zabít v době kdy zde není válka nepřítele je chybou, ve skutečnosti je zde i v době míru válka akorát že je to válka skrytá a tak to vypadá, že zde válka není. Jenom strach ze smrti může proměnit parazity ve spolupracovníky a kamarády.
Proč kanibalové nemají centralizovanou civilizaci, vysvětlení je prosté, jak zde někdo začne být sobecký, tak jej brzo někdo i zabije, a potom je sněden, otázkou je kdo by u nás jedl sobecké politiky, co jsou plní toxických látek z kouření, a jiných toxických drog, a navíc jsou už velmi staří, takové ubohé tvrdé jedovaté maso, by nežral ani hladový vlk.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem