pátek 15. ledna 2016

Proč je profesionál drahý?

Profesionál garantuje jistotu a kvalitu, proto je tak drahý, u amatéra nemáte nikdy jistotu ani kvalitu, a je jedno o jakou specializaci se zde jedná. Mnoho lidí by se chtělo stát v nějaké specializaci drahým profesionálem, ale nemohou už zajistit jistotu a kvalitu tomu kdo je potřebuje. Taky se lze i setkat s tím že si mnoho amatérů hraje na profesionály, v dnešní době kdy je zde neosobní kultura není tak velikým problémem oklamat ty co potřebují nějakou profesionální práci, a místo profesionální práce jim draho prodat amatérskou práci.
Lidově říkáme, že jde o srážku s blbcem, někdy je blbcem ten kdo poskytuje službu, a jindy je zase blbcem ten, kdo službu zaplatí, taky se může i stát, že blbec slouží blbci, statisticky jde bohužel o 90% veškerých našich pracovních a společenských vztahů, žádný blbec si nepřizná to, že je blbec, a spatřuje blbce v druhém člověku, sebekritika je u blbců vzácnou výjimkou.
Zákazník si neuvědomuje to, že vysoká cena je zde díky skrytým nákladům, profesionál se stal profesionálem většinou ve věku od 18 let do 30 let a tuto dlouhou dobu neměl žádné veliké zisky, profesionál musí platit; daně, pojištění, poplatky, reklamu, dluhy, prostory, nástroje, stroje, služby, elektřinu, benzín, alimenty, atd. pokud by profesionál nabídl poloviční ceny, tak by jistě brzo zkrachoval. Jestliže chcete poloviční cenu, tak se musíte spokojit s amatérem, ale u amatéra nemáte nikdy jistotu ani kvalitu! Proč zkracovalo RVHP?
Tato sociální centrální byrokratická diktatura, se spokojila s amatéry za poloviční cenu, a u amatérů neměla už jistotu a kvalitu, proto logicky brzo následoval jistý krach RVHP. Není to nic nového, stejně dopadla i veliká Římská říše, která fungovala úspěšně velmi mnoho století, je to veliké ekonomické pokušení ušetřit na drahých profesionálech, tím že se nahradí levnými amatéry. Nejsou za profesionální práci profesionální peníze, tak zde není ani láska k práci, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem