neděle 17. ledna 2016

Proč je lež složitá a pravda je jednoduchá?

Pravda je jednoduchá a lež je složitá. Pravda je v lidové moudrosti a lež je v knihách, které jsou nám svaté! Lidová moudrost dokáže jednoduchými větami ukázat lidem objektivní realitu, knihy co jsou nám svaté, dělají přesný opak a protože pomocí mnoha složitých vět, z nás dělají hloupé věřící ovce.
Podívejme se na to, co je v přírodě evolučně nejúspěšnější a poznáme, že je to úspěšné díky jednoduchosti, problémy které způsobují deprese, jsou následkem složitosti, protože věříme knihám, které jsou nám svaté. Kdo sepisuje knihy, které jsou nám svaté? Ti co zde jsou na vrcholu mocenské pyramidy, sepisují už mnoho století knihy, co jsou nám svaté, a díky těmto chybným svatým knihám, je zde složité konzumní peklo!
Podívejme se na to, co je mnoho století oblíbené, je to; cihla, jehla na šití, keramické nádobí, kožené výrobky, kladivo, hřebíky, chleba, papír, sex, mléko, kolo, atd. Proč je lež složitá a pravda je jednoduchá? Pravda je jako jednoduchý kruh a lež je složitou přímkou, kruh umožňuje energii se optimálně rozeběhnout, ale přímka to neumožní. Lež má vždy začátek a konec, pravda nemá začátek a konec ona je jako čistá řeka událostí, která zde plyne bez zastavení a lež je jako kaluže na cestě, ve které je špinavá jedovatá voda.
Lékař ti řekne, chyba je v tobě, užívej léky, lékař miluje svaté lékařské knihy, plné svatých lží, a on nezná lidovou moudrost, která praví, nemoc je trestem za lenost! Dokud bude zde lenost, do té doby zde bude i mnoho nemocí u těla a psychicky, s příchodem konzumní centralizované civilizace přišla i lenost, a tím i přišli nemoci, a psychicky nemocní lidé začali sepisovat svaté knihy plné lží.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem