čtvrtek 21. ledna 2016

Problém byl nalezen ale co dál?

Stroj nebo program když nemá to, co potřebuje k tomu, aby pracoval tak se zastaví, proto vznikla inteligence, aby se překonaly problémy s tím, že se něco zastaví a tak to nefunguje. Inteligence je talent pochopit problém a umět jej vyřešit, není zde univerzální inteligence, a proto nechápeme problémy, které jsou nám cizí a neumíme je ani vyřešit. V ekosystému je vše úzce specializované a vše se zde mění velmi pomalu, člověk se zamiloval do výhod a jistot natolik, že si vytvořil za sto tisíc let evolučním vývojem konzumní civilizaci, která je nemocnicí, ve které je přelidnění a degenerace.
Pokud umístíme dlouhodobě živý inteligentní systém do nemocnice, tak se z živého systému stane ubohý blbec, víš o tom, že jsi ubohý blbec. Nacismus ve druhé světové válce lidem ukázal to, že jsou lidi ubohými blbci, a tak se zabíjejí ve válce, nebo v koncentračních táborech, kde jsou veliké plynové komory, a veliké kremační pece. Ty nemáš čistou rasu tak tě eliminujeme, nejde zase o nic nového, zabíjení otroků bylo po tisíciletí něčím, co se bralo jako normální, a otrok byl jenom levným tažným dobytkem, který když už neměl sílu, tak byl zabit.
Snažíme se modernizovat tuto civilizační nemocnici, aby se v ní nemocní lidi měli dobře a dožili se zde dlouhého věku, následkem je to, že se ubohým blbcům daří tak dobře, že je zde přelidnění a tím vzniká mnoho problémů. Máme čas jenom na to, co nám přinese výhody a jistoty, dobrota k druhým je pro nás chybou, protože každý se snaží být v této nemocnici úspěšným. Láska je zde jenom za peníze, nemáš peníze tak se můžeš jít utopit, protože se na tebe každý ubohý blbec vykašle.
Problém byl nalezen ale co dál, máme zde globální nemocnici, ve které je nadbytek ubohých zdegenerovaných blbců, co myslí jenom na blbosti, a dělají jenom samé blbosti. Snahy o to změnit člověka se ukázali jako naivní, snahy o to změnit náboženství nebo politiku, se taky ukázali jako naivní, protože jádrem problému je zde to, že se z lidí stali blbci, a jak víme tak s blbcem, nejde nic dělat. Je třeba celý systém restartovat a nahradit lidi za roboty, roboti budou pracovat jako roboti a bude zde vše bez problémů fungovat, člověk byl evolucí vytvořen jenom proto, aby on vytvořil GVKB roboty, co jej evolučně nahradí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem