úterý 5. ledna 2016

Přemnožili jsme se jako králíci v Austrálii

Vše je na hovno, když jsi zde na hovno, jak dochází k tomu, že je zde člověk na hovno? Jakmile vznikne díky přelidnění centralizace, tak je zde člověk na hovno, a tak je zde vše na hovno. Pokud chce lid vyřešit to, že je zde na hovno tak jediným možným řešením je eliminovat degeneraci a přelidnění pomocí globální kontroly kvality lidí, ten kdo nebude kvalitní, ten bude recyklován na granule, bohatě by stačilo, pokud by na této planetě byla jenom sto miliónů lidí.
Přemnožili jsme se jako králíci v Austrálii, nemáme zde evolučního nepřítele, co by reguloval násilně naše přemnožení a neumíme si sami moudře pomoci. Budou o nás naši potomci říkat, že jsme se přemnožili jako králíci? Uvědomíme si někdy, že tato modrá planeta není nafukovací a nelze na ní pořád něco stavět, budovat a betonovat?
Že nelze stále intenzivněji kácet, obdělávat půdu a chemicky ji upravovat? Pojďme se jen společně zasnít a zamyslet se nad tím, cože se to kolem nás odehrává, a proč k tomu dochází. Názory vědců se částečně různí, ale z obecného hlediska se předchůdce člověka objevil na naší planetě před milionem let.
Žil v teplých oblastech a živil se jenom přirozeným sběrem plodin. Nelovil a nezabíjel, neměl tisíce potřeb jako lidé dnes, zato měl oproti dnešku neomezené zdroje, stejně jako jakýkoli jiný živočišný druh. Náš pradávný předek byl součástí fungujícího přírodního systému, který mu zajišťoval obživu, aniž by musel chodit do práce a platit daně. Bohužel začal přemýšlet a začal dělat věci, které jej nutily pracovat proto, aby nemusel v budoucnosti pracovat. Cítíte tu nesmyslnost? Příroda nám dávala vše, co jsme k životu potřebovali, člověk chtěl přesto víc. 
Tehdy nebyly žádné cesty, paneláky, hypermarkety ani zamořená voda, všude byla jen panenská příroda, obrovské množství rostlin a živočichů a samozřejmě čistá voda a čistá příroda. Rozhodněte sami, jestli je 100 km čtverečních dost velká oblast pro uživení jednoho člověka na to, aby nemusel chodit do práce. V době zrodu našeho letopočtu, tedy okolo roku 0, odhadují vědci, že zde už bylo 100 milionů lidí. A začíná to nabírat obrátky. V roce 1800 už to byla jedna miliarda a dneska je to v roce 2016 7,4 miliardy lidí, vidíte taky tu hrůzu, nebo to vidím sám?
V čem jsme statisticky jiní než přemnožení králíci v Austrálii? Člověk začal doslova a do písmene zabíjet vše živé, co mu přišlo pod ruku. Jakmile začal člověk lovit, začal získávat dominantu nad ostatními živočišnými druhy. Začal se rychleji rozmnožovat, rapidně se mu měnila psychika. Rychlejší množení mělo za důsledek nárůst konfliktů a osídlování dalšího území vybíjení původní fauny a ničení původní flóry. S rozvojem technologií rostlo i tempo ničení přirozeného životního prostředí.
Každopádně 100 milionů lidí zničí méně životního prostředí, než 7,4 miliard lidí. Civilizace už tady je, ale jak to udělat, aby si člověk konečně řekl dost! Jak to ale udělat, aby člověk, přestal likvidovat vše živé, konečně už udělal čelem vzad a začal dělat vše proto, aby na této planetě mohly žít i další živočišné druhy a další generace lidí ve vzájemné harmonii? Nestálo by za to přehodit výhybku a změnit ekonomický směr i smýšlení lidí? Pokrok je jako stádo sviní. Jisté výhody to má, ale pak se nesmíš divit, že je všude kolem nasráno a život stojí za hovno. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem