pondělí 4. ledna 2016

Poslední optimalizace a to nahrazení člověka za robota s umělou inteligencí

Každá vláda falšuje statistiky, příčina je jednoduchá být populární, je to obrazně něco jako krásný obal, ve kterém je nekvalitní výrobek! Nejde, ovšem o nijak nový problém, vlády lžou pokrytecky lidem už mnoho století, církev ovšem dělá to samé, dopátrat se pravdy je v dnešní době úkol nad lidské síly! Zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, to je realita, ve které jsme všichni zloději a lháři, jediný rozdíl mezi námi je v tom jak jsme úspěšní ve lhaní a zlodějně, ti nejúspěšnější nám zde vládnou, tak jako ve sportu ti nejúspěšnější, se mají dobře.
Jestliže naše vláda říká, že je zde jenom 5% lidí nezaměstnaných, a že každá kdo chce pracovat, ten si práci i najde, tak jde o lež jako věž, u nás je 95% lidí nezaměstnaných protože zaměstnaný člověk si svým zaměstnáním vydělá tolik peněz, že zabezpečí dobře svoji rodinu, jenom 5% lidí u nás má z práce takový zisk že může dobře zabezpečit svoji rodinu. Pokud někdo pracuje za ubohou mzdu, ze které žije zde jako nuzný ubožák, nejde o práci, ale jde o ekonomické otroctví!
Vysvětlení tohoto problému je jednoduché, lidí je na světě jako sraček a tak na ně elita z vysoka sere! Věda a technika nám přinesla; technologie, logistiku, automatizaci, robotizaci, optimalizaci, digitalizaci, čipy, umělou inteligenci, samoobsluhy, čárové kódy, kontejnery, terminály, atd. V nedávné minulosti na výrobu deseti klasických cihel, byla potřeba hodina lidské práce, dneska za hodinu lidské práce je vyrobeno pomocí strojů a technologie tisíc cihel!
Podobné je to u mnoha jiných oborů lidské práce, produktivita všude rychle narostla a tím pádem stačí zaměstnavatelům minimum zaměstnanců! Už zbývá poslední optimalizace a to nahrazení člověka za robota s umělou inteligencí, a potom se okolo každého města na světě postaví vysoký plot a lidem bude do měst zakázán vstup, pod trestem smrti, a ve městech budou místo lidí už jenom roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem