sobota 2. ledna 2016

Po zasvěcení je z hostitele svatý parazit

Zasvěcení nového hostitele je odhalení tajemství, díky kterému je možné parazitování, bez problémů potrestání od hostitele na kterém se parazituje. Vše se zde pečlivě rozděluje na svaté kategorie, a tak je mnoho kategorií i u svatého zasvěcení, je možné získat zasvěcení desáté kategorie, které nemá velikou hodnotu, nebo získat zasvěcení do první kategorie, které má velikou hodnotu.
Abych to konkretizoval na praktickém ekonomickém příkladě, které pochopíte, tak u zasvěcení do první kategorie je váš měsíční čistý zisk na vašem kontě jeden milion Kč, při zasvěcení do desáté kategorie je váš měsíční zisk na vašem kontě deset tisíc Kč.
Logicky je zde snaha získat zasvěcení do první, nebo aspoň do druhé kategorie, a nikdo nestojí o zasvěcení do desáté ubohé kategorie, protože to z něj udělá sociálního ubožáka. Často se lze setkat s přirovnáním k pyramidě, kde na vrcholu je svatý Bůh co má milion Kč za měsíc svojí práce, a dole v základech ekonomické svaté pyramidy je konzumní peklo ve kterém je za měsíc jenom deset tisíc Kč.
Peníze, těm co jsou na vrcholu této ekonomické pyramidy, nesmrdí, je to jenom o kariéristickém rozdělení ziskového koláče, příležitost umožňuje si ukrojit z koláče každý měsíc jeden milion Kč, ten kdo nemá příležitost, musí čekat na ubohé drobky, co spadnou elitním parazitům ze stolu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem