pátek 1. ledna 2016

Parazit nebere na nic ohledy

Období fyzického násilí, bylo evolučně nahrazeno psychickým násilím, místo klasického sekání hlav mečem a moderního házení bomb na města, je zde dluhové násilí, kdy pomocí dluhů, jsou naši nepřátelé a konkurenti násilně eliminování. Proč nenechat nepřátele ekonomicky vykrvácet pomocí; zákonů, daní, regulací, cel, poplatků, vydírání, podrazů, atd. inteligentní a geniální mozek se stal válečným strojem, ale už síla mozků agresorům nestačí, a začíná se síla lidských mozků nahrazovat sílou umělé globální inteligence v globálních digitálních systémech.
Poznat dneska kdo je přítel a kdo je nepřítel to je nad naše síly protože naše vztahy jsou už jenom digitální a tak na velikou dálku nepoznáme, s kým vlastně máme naše vztahy na sociální síti nebo v zaměstnání. Ten kdo dneska nastaví zrcadlo lhářům a zlodějům musí počítat s tím, že se budou snažit jej lháři a zloději potrestat pomocí moderních systémů které mají k dispozici.
Vše zde funguje na vojenské disciplíně, podřízený zde musí držet hubu a krok jinak je nadřízeným tvrdě okamžitě potrestán a je jedno v jakém času a prostoru se pracující člověk právě nachází všude je jenom konflikt a boj o výhody a jistoty! Výrok peníze nesmrdí, je obrazně zrcadlem moderní doby, každý parazit se snaží získat zde peníze a nebere na nic ohledy, následkem je deprese u; podnikání, obchodu, školství, ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, rodiny, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem