pondělí 11. ledna 2016

Normální život v normální společnosti

Všechny konflikty jsou o výhody a jistoty, proč prostě se zákonem výhody a jistoty globálně nezakážou, bude zde pro všechny společné bydlení na ubytovnách, a bude zde i společné vyvařování, bude společné stejné vojenské oblečení, do práce se bude chodit taky společně, budou zde společné věci.
Bude zde i společný sex, a o děti se taky postaráme společně, a nebude nikoho zajímat, kdo je otec a kdo je matka, soukromí je nemoc a lékem na tuto nemoc je to, že bude vše společné, nebudeme už potřebovat jména a tituly, ani peníze a smlouvy, místo oslovení vole, si budeme říkat kamaráde.
Nebudou zde už milionáři, co by měli svoje sekretářky a svoje řidiče, vše bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, pokud zde nebude možnost pro nikoho mít výhody a jistoty, tak se zde už ani nebude lhát a krást. Pokud by někdo chtěl nějak systém paraziticky poškozovat, tak on bude automaticky vyhozen do divočiny, kde není civilizace, a může se zde poprat s medvědem o jídlo.
Mnozí namítnou, že pokusy o sociální společnost zkrachovali, jenže zapomínají dodat, že v takovýchto společnostech byla elita, která byla asociální, v GVKB společnosti nebude elita, která by byla asociální, ale kontrolu zajistí umělá inteligence, na myšlení a řízení zde bude GVKB systém.
Člověk zde bude na to, aby dělal to, co mu poručí GVKB systém, jinak vypadne do divočiny, a zde mu nikdo nebude poroučet, ale nikdo mu zde nedá najíst, ani mu neposkytne ubytování a oblečení. Nebudeme už potřebovat lidi, co jsou v kanceláři a zde rozhodují o nás bez nás, nebude zde už kariérismus a známkování ve škole, bude zde jenom normální život v normální společnosti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem