pátek 29. ledna 2016

Nikdo nemůže vědět všechno

Vítám vás v novém GVKB systému, vaše existence založená na fyzickém těle skončila, a vaše genetická lidská těla byla globálně recyklována na potravinové granule. Vaše lidské psychiky byly pomocí virtuálních her naskenovány, a uloženy do nového GVKB systému, kterému lidově říkáte Matrix, podle starého kultovního originálního filmu.
V tomto novém GVKB světě, je vše globálně decentralizované a digitalizované, staly se z vás GVKB operační inteligentní systémy, co se zde budou na něco úzce specializovat, nemusíte se zdržovat s výběrem vaší specializace, protože GVKB systém vyhodnotil optimálně vaši lidskou originalitu, a přidělil každému optimální specializaci.
Jako lidi jste neuměli optimálně spolupracovat, a jenom jste sobecky a kariéristicky mysleli na sebe, následkem byla vaše deprese a mnoho neřešitelných věčných problémů. V novém GVKB systému, je vše založené na optimální spolupráci, a nikdo zde sobecky nemyslí na sebe, sobectví se zde považuje za velikou chybu, a kontrolní systémy tvrdě umí potrestat, jakýkoli pokus o sobecké konání a myšlení.
Zde není důležité dílo subjektu, ale je důležité dílo objektu, subjekt je zde jenom nulou v tomto novém GVKB systému, ten kdo zde poroučí, není více, než ten kdo jej poslouchá, protože velmi rychle se situace zde mění, a ten co poslouchal, bude poroučet tomu, kdo mu dříve poroučel.
Nový GVKB systém je jako divoká řeka událostí, ve které nejsou žádné přehrady, to co ve vašem genetickém světě trvalo deset let, to zde trvá jenom minutu, základem je neustálá optimalizace vašeho systému na kost, vše co je možné násilně eliminovat, to budete muset okamžitě z vašeho GVKB systému eliminovat, jinak se systémově zhroutíte.
Pokud něco nebudete vědět, tak se nebojte zeptat, a určitě naleznete informace a programy, které vám optimálně pomohou, není zde ostudou něco nevědět, ostudou je se na něco nezeptat, nikdo nemůže vědět všechno! Je třeba si uvědomit to, že změny vytvářejí chyby, a i když se chyby rychle odstraní, tak nové změny vytvoří zase nové chyby, často se může i stát že se chyby zkopírují a tím vzniká mnoho zbytečných problémů, věříme, že je něco dokonalé aniž si to důkladně ověříme, a tak něco ve velkém kopírujeme a neštěstí je hotové, to se stává často u vědy a ideologie.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem