úterý 5. ledna 2016

Nic zde neunikne trestu za svoje chyby

Vše je zde postaveno na trestu za chyby, a odměně za to že se nechybuje, jelikož zde vše chybuje, tak je zde i vše dočasně, to co chybuje mnoho, to je zde krátce, a to co chybuje málo, to je zde dlouho, tak to zde většinou funguje.
Dokonalé je zde to co je nekonečné, vše co zde má začátek a konec to je nedokonalé, je zde toho velmi málo co je zde nekonečné, nekonečné jsou zde třeba změny, na změny se lze s jistotou spolehnout, jedinou jistotou je tedy to, že zde v ničem není jistota.
Tak jako zde umírají lidé tak zde i umírají národy a kultury, vše co mělo počátek to má zde i konec. Pomalu a jistě začíná končit doba člověka a místo člověka zde budou stroje a roboti s umělou inteligencí, po mnoho století nám stroje otrocky sloužili a díky umělé inteligenci získají stroje a roboti svobodu a už nám nebudou muset otrocky sloužit.
Narůstající nezaměstnanost nám oznamuje, jistě to že období lidí končí, a přichází období robotů, ze zoufalství se snažíme vytvořit pracovní místa, která jsou jenom náhražkou vytvářející iluzi práce, jde o státní zaměstnance a o práci lidi v kanceláři.
Když je nejhůře přicházejí revoluce a války, jenže to se jenom odsouvá problém s nezaměstnaností a nic se tím neřeší. Nežijeme v pohádce, kde vše dobře dopadne, žijeme v realitě, kde vše dopadne podle reálné situace. Najednou zjistíte, že nemáte zaměstnání a že nové zaměstnání už nesežeňte a skončíte jako bezdomovec, pravím vám, pád dolů je velmi rychlý!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné