úterý 12. ledna 2016

Nejlepším lékem na depresi je úspěch

Obrazně všichni existenčně běžíme a chceme být první v cíli, abychom byli úspěšní a měli se dobře. Logicky nemůže být každý v cíli první, čím více lidí běží tento závod, tím obtížnější je být prvním, nároky neustále narůstají, výkony které ti před rokem zajistili to, že jsi první, už nestačí, musíš se neustále zlepšovat, jinak nebudeš první.
Logicky vzniká snaha nahradit závod systémem kde je už při narození určeno, že z tebe bude král nebo šlechtic, jde o kastovně nebo třídně uzavřenou konzumní společnost, ve které většinou tvoje narození, určuje to, jestli budeš existenčně úspěšný, nebo jestli budeš neúspěšný.
Uzavřené společnosti mají problém s přelidněním a degenerací, následkem přelidnění a degenerace jsou; konflikty, revoluce, války, epidemie, hladomory, drogy, prostituce, mafie, sekty, kariérismus, centralismus, egoismus, pokrytectví, složitost, špína, sebevraždy, dluhy, podrazy, atd. tuční kapři si nevypustí rybník, kde se jim dobře daří! Tam kde existují daně, tam je i uzavřená konzumní společnost, založená na dezinformacích a parazitování elity na pracujícím lidu.
Mnohokráte zde byli snahy o to, aby nebyla společnost uzavřená, ale ukázalo se, že všechny teorie v praxi selhali. Problém je v naší sobecké hlavě, je třeba dát do hlavy GVKB čip, s umělou inteligencí GVKB, a čip zablokuje mozku jeho probuzení do konzumní reality, a realitu bude mít na starosti jenom GVKB čip.
Čip GVKB bude snadno výměnný, a tak se bude každý rok vyměňovat za novější GVKB model, takto konečně zmizí uzavřená sobecká společnost, a bude zde otevřená globální GVKB společnost, ve které se už nebude lhát a krást. Jestliže na přepravu používáme automobily a letadla, tak proč na přepravu informací a programů, nepoužít GVKB čipy, doba se rychle restartuje a mění a my nemůžeme stát stranou těchto digitálních změn.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem