sobota 9. ledna 2016

Mozek v náboženské kleci

Vše je zde dočasně a najít dneska v EU počítač, ve kterém je funkční Windows 95, to je obtížné, protože jde o moc starý operační systém, proč ale tolik lidí na světě je závislé na náboženství a tím si škodí? Příčinou je uzavřená kultura, ve které se mnoho století neprováděli žádné změny, protože díky uzavřenosti tato kultura evolučně tvrdě spala.
Strach z trestu za chybování, stvořil Boha a všechny náboženství a sekty, svaté autority říkali co je správné a co je chybné, z lidí se tak stávali ubohé loutky, které snadno ovládali po mnoho století svaté autority, a tak se v místech kde je veliké tropické horko, kulturní evoluce zastavila na mnoho století.
S příchodem globální gramotnosti, tím i tisku knih a časopisů, začalo docházet k tomu, že se začali svaté staré kultury probouzet, a začalo docházet k tomu, že bylo náboženství nahrazováno politikou anebo internetem a televizí. Lidi si začali kupovat nové počítače, ve kterých byl už Windows 10, a najednou se těmto lidem otevřela nová digitální kultura.
Uzavřená kultura to je klec na mozek, mozek v kleci má jenom ubohé kecy s nulovou hodnotou, a následkem je deprese a závislost na drogách. Sametová revoluce, to byl jen zbabělý návrat k evropské imperialistické kultuře, stojící na těchto prioritách; kariérismus, lež, krádež, dezinformace, parazitování, centralizace, přerozdělování, nemorálnost, nespravedlnost, vydírání, drogy, prostituce, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem