pondělí 11. ledna 2016

Láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží

Stvořitelem všeho zde je napětí, tam kde není už díky stáří nebo nemoci napětí tam je recyklace, která staré promění na nové, vše je zde dočasně, protože se zde vše recykluje. Z prachu vše vzniká a v prach se to zase navrací, to že nemáš prachy, to je ale tvůj soukromý problém, musíš se více snažit o to, být zde úspěšný v tom co je ti blízké. To co je zdegenerované, to musí být recyklované, nemá smysl investovat do toho co je zdegenerované, smysl má, to co je zdegenerované recyklovat.
V okamžiku kdy se mnoho opravuje, a málo recykluje, přichází deprese u; ekonomiky, podnikání, obchodu, politiky, morálky, rodiny, psychiky, atd. je třeba zavést globálně ministerstva kontroly a recyklace. Každý rok se bude muset každý člověk dostavit do obvodního centra kontroly a recyklace a zde bude fyzicky a psychicky oskenován, a pokud se ukáže, že je člověk zmetek tak bude recyklován na potravinové granule.
Stejné to bude i s uměním a informacemi a programy, vše co se ukáže, jako zmetek to bude recyklováno a tak se recykluje náboženství, protože každé náboženství je informační a programový zmetek. Lidem se dají do hlavy GVKB čipy které odříznou mozek od existenční reality, protože mozek každého člověka je genetický zmetek, který nemá evoluční nárok na to, aby poznal konzumní realitu moderního digitálního světa, ve kterém tělo existuje.
Lidi budou zase; nazí, bosí, hladoví, a tak zde už s nimi nebudou problémy, takto konečně láska a pravda zvítězí globálně na věčné časy nad nenávistí a lží. Už se nebudou muset házet vajíčka po prezidentech, ale budou se vajíčka používat jenom jako chutná potravina, která dodá tělu potřebné zdroje, které tělo ke svojí existenci potřebuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem