neděle 31. ledna 2016

Láska a pravda konečně zvítězí nad nenávistí a lží

Díky chybám je zde inteligence, pokud by vše bylo bez chyb tak by zde nebyla potřebná inteligence, inteligence je tím více potřebná čím více je zde chyb, se vznikem konzumní civilizace vzniklo mnoho chyb a tak bylo potřeba i to aby lidi byli velmi inteligentní a dokázali si poradit s chybami, které vytváří konzumní civilizace, největší chybou konzumní civilizace je snaha učinit z lidí ovce a vlky, kdy ovce pracují a vlci ovcím vládnou. Mnohokráte zde byli snahy násilně změnit konzumní systém, aby se lidem žilo lépe, ale změnil se jenom povrch, a pod povrchem zůstali zase ovce a vlci.

Jádrem problému je lidské genetické tělo, tělo je klec, která z nás dělá psychické ubožáky, je třeba se nechat naskenovat a tělo eliminovat, budeme existovat jenom jako digitální systém v globálním digitálním systému. Svoboda a nesmrtelnost je možná jenom pokud nebudeme mít genetické tělo, vše je obchod, kdy pokud něco chceme získat, musím za to i něčím zaplatit. Je to jako ve škole kdy po složení maturity se přihlašujeme na vysokou školu, život bez genetického těla bude obrazně takovým přechodem, díky kterému mnoho stoupne naše hodnota.

Logicky naše priority se restartují, a pokud nebudeme mít už tělo tak i budeme mít zásadně jiné existenční priority, k čemu by nám byla moc a bohatství ve světě kde lidi nemají už sobecká těla, kterým poskytují výhody a jistoty. Naší novou prioritou bude dokonalá spolupráce, pro globální GVKB systém, skončí dlouhé ubohé období, ve kterém bylo plno nenávisti a závisti, láska a pravda konečně zvítězí nad nenávistí a lží.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují