středa 27. ledna 2016

Láska je zde jen pro elitu

Pokud nemáme jídlo, tak myslíme na jídlo, pokud nemáme lásku, tak myslíme na lásku, pokud nemáme peníze, tak myslíme na peníze, atd. snažíme se všichni podvědomě o to, aby zde bylo vše v rovnováze. Jakmile nemáme to, co potřebujeme a milujeme, tak na to myslíme, a snažíme se to získat po dobrém nebo po zlém, život je možný díky zdroji, pokud pojedete na dlouhou dovolenou, a nikdo nebude vaše pokojové kytky zalévat, tak vám kytky v bytě uschnou. V současnosti je obrazně největší problém s tím zaléváním kytek, mnoho lidí odcestovalo na dovolenou a zapomněli na to, aby jim sousedi zalévali jejich kytky v bytě.
Pořizujeme si mnohé a potom se o to už nestaráme, protože nejsme závislí na tom, co jsme si pořídili, a v tom je ten problém, k čemu jsou moderní rodině děti, když zde nemá rodina čas a peníze na to, aby se optimálně o svoje děti postarala. Prioritou se zde začíná stávat úspěšná kariéra, díky které získáme výhody a jistoty protože se z nás stávají mocní a bohatí parazité. Podívejme se do minulosti jak se lidi pro výhody a jistoty neustále zabíjeli, dobrota se zde stala žebrotou, a láska je zde už jenom pro elitu, která má zde výhody a jistoty.
Mnohokráte zde byli snahy o to nějak skoncovat s; kastami, třídami, kategoriemi, ligami, atd. jenže lidi nezmění ideologie, lidi můžou změnit jenom technologie, je třeba lidi naskenovat, jejich těla recyklovat, tak se vytvoří virtuální digitální Matrix, ve kterém už lidi nebudou moci na sobě sobecky parazitovat díky výhodám a jistotám, protože vše bude zde pod dohledem centrální umělé GVKB inteligence.
Místo titulů a jmen bude mít každý jenom dlouhé číslo a místo vzhledu bude mít každý jenom malý jednoduchý obrázek vytvořený digitálně GVKB umělou inteligencí něco jako jsou obrázky lidí na Facebooku. Na fyzickou práci zde budou už jenom roboti, a člověk zde bude jenom a to, aby vše optimalizoval a programoval, nebudou zde už tedy peníze, a nebude zde ani vlastnictví a imunita, bude zde jenom digitální kultura, ve které se už nelže a nekrade.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem