Prohledat tento blog

středa 13. ledna 2016

Konzumní společnost je postavená na soutěži

Kontrola eliminuje chyby, konzumní společnost je postavená na soutěži, není to spravedlivé, aby v soutěži vyhrávali ti, co mají genetické výhody, je třeba od 3 let do smrti posílat každého člověk v den jeho narozenin na kontrolu kde se s ním provede 1000 testů, tyto testy budou na; inteligenci, vědomosti, genialitu, tělesný výkon, tělesnou vytrvalost, atd. Za každý správně splněný test, zde bude jeden bod, za nesplněný test zde nebude žádný bod, testy budou optimalizovány podle; pohlaví, velikosti, věku.
Každý člověk na oděv dostane číslo s čárovým kódem a podle toho čísla bude s ním v životě jednáno, vše bude uděláno globálně tak aby nikde nemohla vzniknout soutěž nebo konflikt mezi lidmi co mají rozdílná čísla, udělají se města a vesnice ve kterých budou jenom lidi s číslem od 0 do 50, nebo od 950 do 1000. Takto bude mít konečně soutěž logiku a smysl budou proti sobě stát stejně silní jednici.
Nebude už třeba lidi známkovat ve škole nebo je hodnotit v zaměstnání, bude stačit lidem to, že každý rok bude každý člověk vyhodnocen a potom se přestěhuje do lepšího nebo do horšího města. Každé město bude ekonomicky samostatné a bude žít z daní, co v něm zaplatí jeho obyvatelé městu, logicky města kde budou žít lidé s číslem od 800 do 1000, budou velmi bohatá, a města kde budou žít lidé od 0 do 200, budou velmi chudá, a tím i plná lhářů a zlodějů.
Testování budou provádět roboti a automaty, takže to nepůjde nijak ošidit. Pokud se někdo bude chtít přestěhovat do cizího státu, tak bude umístěn do města podle jeho hodnocení, takže si nijak ekonomicky a sociálně nepolepší. Kolem měst budou ploty a kamery aby do města nemohli proniknout lidi, co tam nepatří, kultura bude v každém městě jiná, pro ubožáky zde bude logicky ubohá kultura, a pro elitu zde bude elitní kultura.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji