Prohledat tento blog

pondělí 11. ledna 2016

Jsou to ekonomické galeje pracovat u nás za minimální mzdu?

Pokud se přemnoží klíšťata tak je to díky tomu že mají příznivé podmínky ke svojí existenci, stejně tak pokud se přemnoží milionáři, co jsou obrazně jako ekonomická klíšťata tak je to díky tomu že mají příznivé podmínky ke svojí existenci.
Logicky to co má zde velmi špatné podmínky ke svojí existenci, to začíná vymírat a mnohdy to zmizí trvale z přírody. Statisticky na galejích do roka zemřela polovina nových galejníků, protože nevydrželi špatné podmínky ke svojí existenci, mrtvý galejník byl hozen dozorci do moře.
Podobné to bylo u práce na velikých stavbách, nebo v dolech, i zde byla veliká úmrtnost ubožáků, taky v té době ještě byly časté; války, epidemie, hladomory, atd. Když zemře hostitel tak si parazit brzo najde nového hostitele, tak to zde funguje.
Problém mají ovšem paraziti co jsou v našem těle a v naší duši, pokud naše tělo skončí klasicky v krematoriu, tak tím i skončí existence všeho, co na nás sobecky parazitovalo. Mnohdy docházelo k tomu, že se otroci dováželi z veliké dálky, tak tomu třeba bylo v USA, které dováželo z Afriky otroky, polovina otroků cestu nepřežila, ale to bylo otrokářům v USA jedno.
Bylo zde i mnoho snah o to, aby se s člověkem zacházelo lépe, ale ukázalo se, že na sobecké lidi platí jenom centrální diktatura, ve které je člověk jenom galejníkem. Přichází ale nová doba, všude se začali škrtat zbytečné náklady, a tak někoho napadlo, že veliké úspory lze dosáhnout tím, že zde budou místo lidí roboti s umělou inteligencí.
Nejprve se začali roboti nasazovat v průmyslu, protože zde je nasazení robotů optimální a jednoduché, potom se začali roboti nasazovat i jinde až nakonec se kolem měst a vesnic postavili ploty a lidem byl globálně do všech měst a vesnic přístup zakázán. Takto skončilo lidské ekonomické otroctví a člověk se stal zase součástí přírody, a živil se lovem a sběrem toho co lze jíst.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji