čtvrtek 7. ledna 2016

Jsi to čemu silně věříš

Vše co má zde geniální inteligenci, to i v něco silně věří, a je to tak tím, v co silně věří, víra je droga, která ovládne věřícího jako loutku, nejsou zde jenom svaté víry v zázraky, spojené s kultem osobnosti a fetišem, může zde být víra v; pravdu, lásku, umění, techniku, vědu, programy, logiku, profesionalitu, atd.
Podle statistiky prý je u nás málo věřících lidí, ve skutečnosti je tomu jinak, my zde věříme v něco jiného, a to v co věříme nepovažujeme za víru, a tak to statisticky vypadá, že jsme národem bez věřících.
Náš národ je velmi malý uprostřed velikých sobeckých národů, co našemu malému národu sobecky ubližují, a kopají do nás sobecky už mnoho století jako do fotbalového míče.
Nevěříme na to, co je daleko od nás, a tak nám to v nouzi nepomůže, věříme na to co je blízko nás, a tak nám to v nouzi pomůže, věříme jenom na výhody a jistoty, stali se z nás pesimisté, co se nebojí házet po prezidentovi vajíčka, a ukazovat mu červené karty, protože mu nevěříme, že on nám rychle zajistí v EU výhody a jistoty.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem