neděle 24. ledna 2016

Jsi stejně blbý jako můj toustovač

Baví se toustovač s mimozemšťanem na vesmírné červené lodi, která letí velmi dlouho vesmírem a zelený mimozemšťan říká toustovači, jsi hloupý jako levný toustovač, pořád mě nutíš teplé tousty, a nechápeš, že mám chuť na banány se šlehačkou. Proč se dneska mnoho lidí chová jako toustovač, a nutí nám to, o co nemáme zájem? Příčinou je zde degenerace a drogy, ocitli jsme se v ubohé existenční situaci, a tak se z nás stali hloupé toustovače.
Vše v nás a okolo nás funguje tak, jak to bylo vytvořené a nastavené, jsme jenom genetické stroje, co zde dělají to co je potřeba evolučně udělat, a pokud chybujeme tak jsme opravené, nebo eliminované, aby zde místo nás byl jiný genetický stroj.
Podívejme se třeba na Adolfa Hitlera, který byl blbý jak toustovač, a díky němu zemřelo mnoho lidí, a zničilo se mnoho hodnot. Je třeba začít s rozdělením lidí, na blbé toustovače a na chytré lidi, ten kdo bude zde blbým toustovačem, ten bude vykopnut z civilizace, kde je internet, svět je veliký a je zde mnoho míst bez internetu, kde je mnoho místa pro lidi, co jsou blbí jako toustovač.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem