středa 6. ledna 2016

Jsi genetický polotovar s nulovou hodnotou

Polotovar je obecně rozpracovaný nedokončený výrobek nebo služba, který prakticky téměř vždy vyžaduje další následné zpracování na finální konzumní produkt. Pokud jde o polotovar připravený pro použití v domácnostech, bývá obvykle proveden tak, aby jeho konečná úprava byla co nejsnadnější nebo časově nejkratší.
U složitějších polotovarů pak jeho výrobce může přiložit i tištěný návod k použití, který může být součástí polotovaru. Polotovary se ale používají i průmyslu a další hospodářské činnosti, jsi genetický polotovar s nulovou hodnotou, protože se zapomnělo na to, že zde není spotřebitel, který by z tebe udělal finální produkt.
Teoreticky by z tebe měla udělat finální produkt vysoká škola, pokud by tomu tak reálně bylo, tak by každý absolvent vysoké školy, měl okamžitě dobré jisté zaměstnání, ve svojí specializaci. Praxe dělá z polotovaru finální produkt jenže praxe je to co je v dnešní době veliký problém díky tomu že je konzumní centralizovaná civilizace v ekonomické depresi.
Podívejme se na fotografie, zde je objektivně možné zhodnotit, jestli je fotograf jenom amatér nebo je profesionál, z díla se pozná tvůrce, lidi neumí fotografovat a myslí si, že umí fotografovat, stejně tak lidi nerozumí ekonomice a politice proto zde vše stojí za hovno, problém je v tom že 99% lidí na světě je jenom genetickým polotovarem s nulovou hodnotou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem