pátek 8. ledna 2016

Jenom u nás máte jistotu nesmrtelnosti

Investujte do nesmrtelnosti, vše je dneska nejisté a jenom u nás máte jistotu nesmrtelnosti, naskenujeme vaše tělo a vaši psychiku pomocí nejmodernější vědy a techniky, informace a programy z vás uložíme na moderní digitální systém který vydrží deset tisíc let, s příchodem nové digitální doby budou tyto informace a programy použity pro novou digitální dobu ve které už nebudou potřená fyzická těla.
Půjde o jakýsi Matrix ve kterém budete moci existovat a nebudete už mít problémy s; nemocemi, blbci, stárnutím, ekonomikou, politikou, morálkou, kariérismem, atd. Vše je zde jenom o zkouškách, to co nesloží zkoušky to je eliminováno, v současnosti je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, psychiky, atd.
Protože díky veliké setrvačnosti nebyla složena zkouška se vstupem do světa Matrixu, proto je zde naše firma GVKB která lidem nabízí možnost vstoupit v budoucnosti do systému Matrix díky tomu že bude jejich tělo a jejich psychika uložená na archivní digitální systémy kde vydrží deset tisíc let. Tak jako si platíte na mnohé zde pojištění tak i my vám nabízíme pojištění které vám zajistí nesmrtelnost.
Z prachu zde vše vzniká a v prach se to navrací ale u nás umíme zázraky, EU garantuje náš projekt a poskytuje dotace všem lidem co mají vysokou školu za lidi s vysokou školou zaplatí EU 90% ceny a tak vysokoškolácí zaplatí jenom 10% ceny, skenování ale nebude prováděno u lidí co mají pro EU nulovou hodnotu protože jsou psychicky vynulovaní, nemá smysl se snažit zachovat informace o genetickém odpadu, se kterým zde má EU jenom veliké problémy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem