čtvrtek 7. ledna 2016

Je zde někde chyba v Matrixu

Vše je zde program složený z informací, evoluce to je konflikt mezi programy, a čas zde ponechá to co je hodnotné, a eliminuje to co je nehodnotné. Pokud je člověk dlouhodobě nezaměstnaný, tak si uvědomí to že je zde někde chyba v Matrixu, jenže neví že tou chybou je centralizace, z centra je ovládána; EU, národ, organizace, podnik, náboženství, sekta, armáda, rodina, atd.
V centru jsou ti, co zastupují mocensky a ekonomicky ostatní jako svaté autority, a daleko od centra jsou existenční ubožáci, co mají deprese, protože jsou bezmocní a chudí. Prý jste svobodní a můžete si demokraticky zvolit svoje zástupce co se budou o vás dobře starat, to je jenom pohádka které dneska už věří jenom hlupáci.
Člověk je hříšnou nádobou a od hříšníka nemůžete očekávat že bude svatý, a tak se ve svojí vysoké funkci v centru, dobře postará o pracující lidi, v tom se mě líbí přístup stroje v továrně, pokud se továrna o stroj nepostará správně, tak stroj správně nefunduje, není možné dát stroji výpověď a zaměstnat nový stroj. Máme jenom to, o co se správně staráme, pokud se nebudeme správně starat o svoje tělo a svoji psychiku, tak onemocníme a hrozí nám smrt.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem