pátek 29. ledna 2016

Je výchova moderního člověka v krizi?

Jenom roboti umí správně vychovat člověka, neustále se všude běžně setkáváme s tím, že lidi jsou nevychovaní, protože je rodiče a škola chybně vychovali, je třeba odebrat všem lidem děti, a svěřit je robotům s umělou inteligencí, aby děti vychovali, a udělali z nich genetické roboty, co umí pracovat jako roboti. Vše je o výchovném vzoru, který se snažíme následovat, člověk jako učitel bude jenom kopírovat staré chyby mnoho století a nenaučí děti novému jako roboti.
Současná výchova dětí je v krizi a následkem je krize celé naší kultury, slepý nemůže vést slepé o tom je realita! Roboti budou neustále statisticky vyhodnocovat děti, co budou vychovávat a budou i ekologicky eliminovat genetické ubožáky, se kterými budou mít problémy.
Podívejme se do přírody, zde je každý genetický ubožák eliminován a nikomu to nevadí, roboti budou člověka vychovávat od narození do věku 21 let, bude to výchova na principu vojenského režimu, těžko na cvičišti a lehko na životním bojišti. Jak pravil klasik, je třeba stromy co nerodí ovoce, vykopat a hodit do ohně, zaměstnavatelé potřebují přeci moderní zaměstnance, co budou pro ně pracovat jako roboti.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem