čtvrtek 28. ledna 2016

Je to slušné dívat se cizím lidem do hlavy?

Snaha o špehování cizích lidí je stará už velmi mnoho století, jenom se mění špehovací systémy a metody. Poslední dobou je zde špehování digitální, kdy se; odposlouchávají telefony, čtou se soukromé emaily, atd. Nebude to trvat dlouho, budou zde moderní metody, které nahlédnou do mozku lidí, a zjistí na co lidi myslí, a co chtějí dělat.
Ve jménu globální bezpečnosti, bude každý lidský mozek neustále kontrolován a umělou inteligencí vyhodnocován v reálném čase, a pokud pomyslíte na něco, co porušuje morálku nebo zákony, tak za několik minut budete za mřížemi.
Vydá se zákon, že myšlenka na zločin se rovná zločinu a tak se pochytají zlí lidé a ve vězení se specialisté postarají o to, aby jim přeprogramovali mozek tak že už nebudou myslet na to jak; lhát, krást, zabíjet, parazitovat, atd. pro nikoho zde nebude imunita a ve vězení skončí; papež, prezident, ministr, předseda vlády, poslanec, senátor, soudce, generál, diplomat, ředitel, celebrita, atd. navíc všude budou skryté mikrofony a kamery.
Skončí období, ve kterém 1% lidí vlastnilo 70% světového vlastnictví díky výhodám a jistotám, ten kdo se bude vyhýbat práci pro společnost skončí ve vězení a zde jej přeprogramují, aby miloval práci pro společnost, bude to společnost založená na tom že pravda a láska, zvítězí nad lží a nenávistí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem