neděle 17. ledna 2016

Je společnost povinná každému zajistit jistoty a výhody

Lidi jsou jako ovce tak potřebují pastýře, co se o ně postará a zajistí jim výhody a jistoty, sliby o tom že bude lépe, se už mnoho století všude slibují, a jenom hlupáci se dopředu naivně radují. Pastýři se vymlouvají na to, že jenom plní rozkazy, které dostávají od nadřízených, ten kdo je na mocenském vrcholu, se zase vymlouvá na to, že jeho podřízení mnoho chybují, kde je tedy schovaná objektivní pravda?
Každý se dobře stará o to co je mu blízké, tedy sám o sebe, a nemá čas a chuť, se starat o to co je mu vzdálené, proto se pastýři dobře nestarají o svoje stáda, protože jsou jim jejich stáda vzdálená! Problém je v tom že jsme se přelidnili, a tím jsme se i odcizili, z cizího krev neteče, a tak jsme postavili koncentrační tábory s velikými plynovými komorami, a v nich jsme začali průmyslově vraždit miliony lidí, se kterými zde byli ideologické problémy.
Následkem jsou logicky revoluce a války, jenže násilí není řešením řešení je jenom v tom že se lidi digitálně naskenují a místo lidí zde budou kovoví roboti s umělou inteligencí, člověk bude zmražen, naporcován, hozen do oceánu aby nakrmil ryby, vše je zde dočasně na věčné časy zde je jenom evoluce, ostatně GVKB roboti to nebudou mít taky jednoduché, protože se budou tři roky po vyrobení automaticky recyklovat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem