sobota 9. ledna 2016

Je polovina lidí v EU vadné zboží

Každý člověk patří do systémové kategorie, vše je možné dneska systémově vyhodnotit, a potom to zařadit abychom nechybovali, pokud je nějaké zboží vadné tak se prodává se slevou, nebo se eliminuje. Je polovina lidí na světě vadné zboží? Z hlediska objektivní statistiky je polovina lidí na světě vadné zboží a měli bychom logicky polovinu lidí na světě ekologicky optimálně eliminovat. V přírodě je přirozený výběr a tak zde neustále dochází k tomu, že se eliminují vadní jedinci, co nejsou hodnotní pro ekosystém.
V krematoriu bude kontrolní pracoviště, kam se dostaví každý občan v EU každý rok a zde bude roboty otestován a pokud roboti zjistí to, že je člověk vadné zboží tak bude zmražen a potom spálen v krematoriu. Je třeba začít v EU škrtat zbytečné náklady na lidi, pro které zde není zaměstnání, protože jsou z hlediska zaměstnavatelů vadné zboží, tímto se vyřeší problém s ekonomickými uprchlíky do EU, protože takový ekonomický uprchlík nemůže projít náročnými testy a tak vyletí komínem rovnou do ráje.
Již Ježíš Kristus hlásal, že pokud strom vinné révy nemá sladké víno, že bude vykopán a hozen do ohně, a polovina lidí v EU je uschlým stromem, který už nemá sladké víno, a tak bude hozen do ohně v krematoriu, slova Ježíše Krista jsou nám svatá, a jako jeho učedníci, naplníme to, co on nám řekl.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem