sobota 16. ledna 2016

Je Miloš Zeman dokonalý?

Neustále jsme po mnoho tisíciletí ujišťováni o tom, že ti co rozhodují sobecky o nás bez nás, jsou dokonalí, prý jim máme slepě věřit, a nemáme pochybovat o tom, co oni zde dělají, když nás zastupují. Vše zde jsou ve skutečnosti obrazně jenom operační systémy Windows, ve kterých je mnoho amatérských chyb!
Elita to jsou obrazně jenom programátoři a administrátoři, co sedí u počítačů a z počítačového centra, zde vše násilně ovládají, a je jim jedno to, že ve zbytečné válce zemře mnoho milionů lidí! U elity se setkáváme s chorobným lhaním, spíše by někdo z elity zemřel jako ubožák, než by on přestal zde lhát!
Soukromé vysoké školy učí studenty tomu, jak profesionálně lhát a krást, práce je to poslední o to sobecká elita stojí, na špinavou těžkou práci zde jsou přeci sluhové a otroci! Je Miloš Zeman dokonalý? Každý člověk je ubohým evolučním experimentem, který je zde dočasně, nikdy na světě nebyl dokonalý člověk, každý člověk zde byl jenom ubohou loutkou, kterou ovládali jeho závislosti a priority.
Vím to, že nic nevím, protože vše je zde jenom řeka z chyb a problémů, a vše co právě je svatou pravdou to brzo už bude hříšnou lží, není zde v ničem pevný bod, na který by se mohl někdo na 100% trvale spolehnout, jsme jenom genetické programy v evolučním Matrixu, a když už je program zde zbytečný, tak je evolucí vymazán a místo něj je zde nový genetický program.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem