čtvrtek 14. ledna 2016

Je ekonomická krize v začarovaného kruhu?

Vždy když se zamyslím nad ekonomickou krizí a jdu do hloubky problému, narazím na to, že selhala kontrola, která měla zabránit plýtvání hodnotami! Stát má veliké dluhy, a přitom neumí mít svoje výdaje pod kontrolou!
Polovina výdajů našeho státu by šla ušetřit, aniž by se to nějak dotklo všech lidí, podívejme se na veliké obchody, jak se zde šetří, a každý zde musí pracovat na 120 %, jinak dostane výpověď. Vše jde, stačí jenom chtít, stát nemůže být sociálním ústavem pro lenochy a hlupáky! Pokud polovinu výdajů státu ušetříme tak brzo zaplatíme státní dluh a potom budeme moci snížit veliké daně.
Jde o to, aby výdaje každého státu v EU kontrolovala EU umělá inteligence a nebylo zde možné to, že stát bude dojnou krávou pro mnoho lenochů a hlupáků. Umělá EU inteligence zavede vojenský režim, kdy zde budou rozkazy a za optimální nesplnění rozkazu bude okamžité vězení, bez ohledu na to jestli jde o prezidenta nebo ředitele!
Na lidi musí být od narození do smrtí přísnost, jinak lidi začnou myslet a jednat jako divoká sobecká zvířata. Podívejme se třeba na emigranty do EU, je to z 99% jenom ekonomický odpad a od toho je policie a armáda aby tento odpad nepustila do EU! Nebudou zde žádné zákony a regulace, bude zde jenom vojenský rozkaz, od umělé EU inteligence a vězení za nesplnění rozkazu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem