neděle 17. ledna 2016

Jak zajistit všem lidem dobrou práci?

Neustále slyšíme, že když zvolíme nějakou stranu nebo nějakého politika, že on se postará o to, aby se lidem žilo ekonomicky a sociálně dobře, jenže po zvolení rychle na sliby zapomene a začne se starat jenom o sebe a svoje kamarády. Tento problém je velmi starý mění se akorát jeho povrch podle situace, ale pořád zde zůstává to, že zde jsou mocní a bohatí pavouci, co do ekonomických a sociálních sítí chytají pracující mouchy, aby se měli velmi dobře.
Ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy, ve které je sobecký parazit, je třeba nahradit mocné a bohaté pavouky umělou GVKB inteligencí, žádná; politika, byrokracie, podnikatelé, obchodníci, bankéři, spekulanti, atd. každý si nasadí na hlavu GVKB helmu a bude tak v neustálém spojení s umělou globální inteligencí, nebudou zde; peníze, kreditní karty, soukromé vlastnictví, výhody, jistoty, popularita, autorita, dezinformace, lež, krádež, parazitování, atd. ten kdo nebude chtít sloužit GVKB systému ten bude ekologicky recyklován.
Každý člověk zde bude mít svojí soukromou řeč, které bude rozumět jenom GVKB helma a ona lidem přeloží slova jiných lidí a při tom provede kontrolu a cenzuru takže nebude moci nikdo dělat z druhého svého sluhu a otroka. Už zde nebude v manželské posteli to, že by vám manželka vyprávěla o svých problémech nebo že by se lidi na schůzi bavili o problémech.
Chceš komunikovat s někým cizím, tak použij helmu a umělá inteligence provede cenzuru a eliminuje neslušná slova, nebo pokusy udělat z druhých idioty. Co budou dělat psychopati, když nebudou už mít; moc, bohatství, výhody, jistoty, popularitu, imunitu, autoritu, atd. budou sportovat a tím si uvolní svoji agresivitu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují