neděle 17. ledna 2016

Jak léčit sobecký syndrom?

Tam kde existuje gramotnost tam je i sobecký syndrom, čím více toho lidí díky gramotnosti vědí, tím více v sobě mají i sobecký syndrom. Testujeme lidi na inteligenci, ale zapomněli jsme lidi testovat na sobectví. Pokud se podíváme na minulost naší kulturní civilizace z pohledu sobectví tak zjistíme, že problém se sobeckým syndromem je zde už mnoho tisíciletí, vše začalo v okamžiku, kdy začal člověk používat zbraně v boji se zvířaty.
Jak léčit sobecký syndrom? Léčení musí probíhat daleko od nakažené populace na ostrově, který je v oceánu, zde se vybuduje nemocnice, ve které se bude léčit sobecký syndrom, základem léčby bude držet hubu a krok, každý dostane na krk elektrický obojek s elektrickými šoky a bude muset plnit rozkazy od umělé inteligence, bude zde jenom šest hodin spánku a zbytek dne zde bude jenom plnění složitých rozkazů.
Těžko na cvičišti a lehko na bojišti, sobecký mozek musí poznat to, že sobectví je chybou. Pokud někdo nezvládne náročné léčení a vyčerpáním zemře, tak se jeho nahé tělo hodí do oceánu a zde nakrmí žraloky, není ekonomické se snažit léčit to, co nejde vyléčit, v současnosti na světě 99% lidí trpí sobeckým syndromem, a následkem je; deprese, krize, dluhy, drogy, mafie, kleptokracie, válka, dezinformace, nezaměstnanost, bezdomovci, sebevraždy, prostituce, fanatismus, rasismus, egoismus, centralismus, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem