pátek 8. ledna 2016

Jak být úspěšný díky parazitování

Není zde socialismus ani kapitalismus, je zde sobecký egoismus, který bychom mohli nazvat taky inteligentní parazitismus, z díla spatříme tvůrce, a dílo jasně ukazuje na to, že lidi parazitují na přírodě od té doby, co se oblékli a obuli, nahý člověk nemá sílu a inteligenci k tomu, aby se stal úspěšným parazitem na přírodě, proto se člověk začal chránit pomocí oblečení a pomocí výhod a jistot, které mu poskytuje civilizace ve které on existuje. Násilí mezi lidmi je následkem toho, že je zde veliký hlad po výhodách a jistotách, díky přemnožení a degeneraci u člověka.
Abychom mohli přežít, musíme se přizpůsobit situaci, a tak myslíme a konáme podle situace ve které žijeme, vše zde řídí programy, složené z informací, každý systém v nás a okolo nás funguje z 99% jenom díky programům a informacím, vše zde jsou tedy jenom automatické složité inteligentní stroje, které se umí geneticky kopírovat, a přirozený výběr eliminuje stroje, co nejsou evolučně kvalitní. Proč se u lidí, kopírují lidi co nejsou evolučně kvalitní, to není přeci přirozené?
Zdrojem chyb je degenerace, to co je nemocné to chybuje, protože nemoc oslabuje tělo a inteligenci, konzumní civilizace se stala velikou nemocnicí, kde nemocný léčí nemocné a hlupák je zde autoritou hlupákům. Podívejme se na staré svaté knihy (Bible, Korán, Bhagavadgíta, Tipitaka), jsou to ubohé pohádky pro dospělé, které udržují násilně dospělé, ve stavu psychické svaté nemoci, politika to je jenom moderní módní náboženství, které se taky snaží udržet dospělé lidi ve stavu psychické nemoci.
Statisticky je bohužel dneska na světě 99% lidí zdegenerovaných, a tím i nemocných fyzicky a psychicky, lékaři nechtějí nemocné uzdravit tím, že by našli příčiny nemocí, a ty optimálně trvale odstranili, oni chtějí nemocné dlouho léčit, pomocí drahých jedovatých léků. Každý myslí sobecky na to jak být úspěšný díky parazitování, tím se civilizace dostává do začarovaného sobeckého kruhu, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, obchodu, školství, rodiny, psychicky, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem