sobota 2. ledna 2016

Já to vidím jinak soudruzi z USA

Proč přejít ze starého Windows na nový Windows 10? Já to vidím jinak, proč prostě nepřidat do všech drahých dílů v počítači identifikaci, na operační systém, nebyl by tedy žádný prodej operačních systémů, a zdarma by si každý operační systém stáhl z internetu, nebo jej nainstaloval z DVD, co je přiložené v počítačovém časopise.
Nic nového to není, první počítače byli dodávané automaticky s operačním systémem, od výrobce počítače! Takže pokud byste chtěli vyměnit základní desku za novější tak v obchodě řeknete, že chcete základní desku určenou po Windows a je to.
Byli by na trhu čtyři druhy dílů pro počítače a to; Windows, Linux, UNIX, Mac OS X. V jednoduchosti je dokonalost, ale donutit lidi k tomu, aby něco zjednodušili, to je veliký zázrak. Jaké díly by se rozlišovali podle operačního systému?
Byli by to; základní desky, grafické karty, disky, paměti, procesory, skříně na počítače, zdroje napájení pro počítače, monitory, ostatní díly by už byli univerzální, protože jde o levné díly, to že Apple přišel se svojí drahou klávesnicí a drahou myší je od něj hezké ale nic se nemá přehánět, dostat do ruky toho soudruha z USA, který tvrdí že klávesnice od Apple je lepší než je klasická počítačová klávesnice, tak bych jej umlátil k smrti, mojí velikou hliníkovou klávesnicí od Apple.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují