neděle 3. ledna 2016

Globální komunismus

Kontrolní systémy se neustále zdokonalují a už brzo nebude moci elita na nás díky kontrolním systémům parazitovat a následkem bude logicky globální komunismus, zavede se přídělový systémy na zboží a služby a i zaměstnání zde bude systém přídělu, jedinec nebude moci o čemkoli důležitém ve svém životě rozhodnout, všechna důležitá rozhodnutí za člověka bude dělat jenom globální digitální komunismus, založený na globální umělé inteligenci, která vše optimalizuje na kost, a bude recyklovat automaticky vše, co zde bude zbytečné a nehodnotné.
Žádné; sociální dávky, důchody, podpory, nemocnice, atd. zde nebudou globálně už pro nikoho, pokud bude někdo umělou inteligencí vyhodnocen jako ekonomický parazit, tak bude automaticky recyklován na granule. Nebudou zde už jména a tituly, lidi budou nosit povinně mimo domov na hlavách helmy, ve kterých bude elektronika a nikdo tedy už nepozná tvář druhého člověka, na helmách bude veliký čárový moderní kód, aby bylo možné identifikovat na dálku kamerou majitele helmy.
V GVKB helmách bude; 6 kamer, 6 mikrofonů, 6 čipů, co budou vše optimálně ovládat.  Lidi se budou domlouvat pomocí digitální komunikace přes helmy a vše bude umělou GVKB inteligencí monitorováno, aby se vědělo co se děje. Z lidí se stanou GVKB autíčka na GVKB dálkové ovládání, jakýkoli pokus o chybné jednání bude odhalen velmi brzo a chybný subjekt bude okamžitě recyklován. A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na helmě čárový GVKB kód, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen čárovým GVKB kódem té GVKB šelmy, nebo číslicí jejího jména. To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať pochopí číslice té GVKB šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo 666 (6 kamer, 6 mikrofonů, 6 čipů).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem