sobota 23. ledna 2016

Geniální GVKB optimalizace eliminuje krizi na věčné časy

Potřebujeme odebrat parazitům výhody a jistoty. Věda a statistika prokázala, že deprese u; ekonomiky, politiky, spravedlnosti, morálky, psychiky, atd. je následkem toho že paraziti mají výhody a jistoty. Je třeba si uvědomit to, že výhody a jistoty pro 1% elitních parazitů vytvoří automaticky nevýhody a nejistoty pro 99% hostitelů. Proč by zde místo parazitující elity nemohla být umělá GVKB inteligence ona to sobeckým parazitům spočítá.
Člověk bude vždy myslet jenom sobecky na sebe, to nezměníme, jenom umělá inteligence může myslet na člověka a zajistí člověku dostatek fyzické namáhavé práce, aby se zde nenudil v kanceláři, nebo na dovolené na svojí jachtě. Základem systému GVKB budou čipy do hlavy, mozek bude tvrdě spát a realitu u těla bude ovládat jenom GVKB čip, nebude zde už problém s tím, že lidi byli k sobě zlí, protože dobrota zde byla jenom žebrotou.
Hodnoty vznikají jenom díky optimálnímu využívání času k profesionální práci, mozek člověka je už zastaralý model, který musí být nahrazen GVKB čipem v hlavě. Čip GVKB nebude přímo v hlavě, ale bude na vrcholu hlavy v malé krabičce (Acer), kde budou i kamery a mikrofony reproduktory, na hlavu bude čip napojen pomocí 4 sond, které proniknou hluboko do mozku a upevní krabičku na hlavě.
Jelikož bude krabička na vrcholu hlavy, nebude problém v krabičce vyměnit vadné nebo staré součástky za novější, bude možné na základní krabičku, i připevnit další krabičku. Každý měsíc, se bude chodit na optimalizaci a kontrolu, aby zde nebyli chybní genetičtí GVKB roboti, co budou obrazně autíčkem na dálkové ovládání.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem