pátek 22. ledna 2016

Existuje na světě normální člověk, který je pořád šťastný?

Normální člověk, který je pořád šťastný, na světě nikdy nebyl, a nikdy zde ani nebude, člověk je šťastný když už po ničem netouží, a tak se ani ničím nesouží, toužení způsobuje soužení, a tím zde mizí štěstí. Proč všichni od narození do smrti neustále po něčem musíme toužit a tím se i mnoho soužit?
Jde o programy v nás a okolo nás, které se snaží splnit to, na co byli naprogramované a pokud to nemohou splnit tak tím vzniká toužení a soužení, vše je zde Matrix složený z programů co mají problémy splnit to na, co byli naprogramované a tak je zde deprese a konzumování; léků na deprese, tabáku, alkoholu, tvrdých drog, sociálních sítí, počítačových her, politiky, sekt, náboženství, pohádek, atd.
Program je neustále obrazně v situaci řidiče co čeká na křižovatce na zelenou, a když konečně křižovatku projede na zelenou tak je zde nová křižovatka, kde zase musí čekat na zelenou. Mnozí vše vyřeší rázně sebevraždou, příčinou je situace, kterou už neumí existenční program zvládnout, v divoké přírodě nejsou časté sebevraždy, protože zde místo nich jsou vraždy, a ten kdo je chybný se stává kořistí a potravou těch co nejsou chybní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují