pondělí 11. ledna 2016

EU není sociální ústav pro ubožáky z Afriky

To je ale tvůj soukromý problém! Na sociálních sítích se setkáváme s tím, že někdo má soukromé problémy a chtěl by od cizích lidí, aby mu pomohli s jeho problémy, zajímavé je že když má někdo zde úspěch, tak on rychle zapomíná na ty, co mu pomohli k tomuto úspěchu, krásným příkladem je náboženství a politika, před volbami je zde mnoho slibů, že bude lépe, a když volby skončí, tak ti co uspěli rychle na svoje sliby zapomněli, a lidi se nemají lépe, náboženství zase slibuje, že po smrti bude lépe věřícím naivním lidem.
Proč nedosáhnout zde existenčních úspěchů pomocí podrazů a vydírání, peníze přeci mocné a bohaté elitě nesmrdí! Vše je zde jenom pokrytecké kariéristické divadlo, kde pod maskou anděla je ukrytý čert! To že každou minutu, dojde globálně ke dvěma sebevraždám, o tom se mediálně mlčí! Lidi měli problémy a nikdo jim nepomohl a tak spáchali v depresi sebevraždu, nepomáháme si, protože se z nás stali konzumní roboti, bez citu charakteru, robot se zajímá jenom o to co má v programu, a ostatní jej už nezajímá!
Konzumace drog je následkem toho, že jsme roboti, drogy umožňují robotům zapomenout na to, že mají deprese, protože zde nejsou úspěšní. Zisky z prodeje léků a drog, jsou stejně veliké jako zisky z prodeje potravin, o tom se taky mediálně mlčí! Jednomu ale nerozumím, do EU se z Afriky snaží utéci mnoho zaostalých ubožáků a EU jim ekonomicky pomáhá? Proč jim EU neřekne to je váš soukromý problém, že se vám v Africe nelíbí, laskavě se vrať uprchlíku do Afriky, a zde můžeš svoje problémy pomocí zbraní vyřešit, EU není sociální ústav pro ubožáky z Afriky!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem