pondělí 4. ledna 2016

Dokonalá digitální diktatura

Vždy zde byli diktatury kdy ten, kdo měl výhody a jistoty byl diktátorem pro ty, co neměli výhody a jistoty! Principy jsou základy, na kterých se staví lidské společnosti a základním principem byla a bude vždy jenom diktatura, kdy sobečtí diktátoři mají výhody a jistoty. Jaká centrální diktatura je nejlepší? To je, jako se ptát jaké vězení je na světě nejlepší? Vězení zbaví člověka násilně svobody a moudrosti a udělá z něj ekonomického a psychického ubožáka, aby se měli dobře ti, co jsou zde dozorci!
Pokud chceš mít výhody a jistoty musíš se stát dozorcem ve vězení a tím získáš funkci; císaře, krále, sultána, faraona, šlechtice, zemana, prezidenta, předsedy vlády, ministra, poslance, senátora, primátora, diplomata, ředitele, podnikatele, celebrity, atd. uvědom si to, že dobrota je žebrota a že peníze dozorcům nesmrdí! Prý je zde demokracie a lid si může zvolit svoje politické zástupce, v realitě je vše mediálně zmanipulováno a z lidí jsou mediálně uděláni hlupáci a tak si zvolíte chybně svoje dozorce v této digitální diktatuře.
Už nám dneska nevládnou lidi, ale vládnou nám jenom inteligentní programy nahrané ve velikém počítačovém systému, počítače to každému existenčně spočítají, a pokud on není ekonomickým přínosem pro digitální diktaturu, tak je automaticky předhozen dravým ekonomicky hladovým exekutorům, a oni jej roztrhají na kousky. Dříve se lidi ptali jak dobře žít, dneska se ptají, jak přežít v krizi? Kolik lidí si u nás svojí prací vydělá tolik, že si může zde dobře žít?
Je to statisticky jenom 10% lidí, a tedy logicky je u nás 90% lidí v depresi, protože mají dluhy a žijí zde jako ubožáci v tomto digitálním vězení. Jednoduchým ukazatelem kvality života je počet prodaných licencí na operační systém Windows za rok, čím chudší a zaostalejší je národ tím méně se zde i prodá Windows licencí na osobu! Jsme na tom stejně s prodejem Windows licencí na osobu jako Turecko, protože je u nás už dlouho turecké hospodářství, díky tomu, že nám dlouho vládnou pyšní a líní hlupáci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem