neděle 17. ledna 2016

Díky chybám je zde vše chybné

Každý se často rozčiluje nad tím, že je zde něco chybné, ale nikdo už neví proč je zde něco chybné? Díky chybám je zde vše chybné, problémem je to že se chyby kopírují a tak vznikne produkt plný chyb, protože to z čeho produkt vznikal, obsahovalo mnoho chyb a chyby se zkopírovali. Bojovat s chybami v nás a okolo nás je jako bojovat s; plevelem, parazity, nemocemi, špínou, sobectvím, lží, atd. tedy je to marný boj, ve kterém nemůžeme nikdy vyhrát, protože naše existenční možnosti jsou velmi omezené časem a penězi.
Každý je už při narození chybně evolučně naprogramován, a potom následuje chybná výchova v; rodině, škole, armádě, organizaci, zaměstnání, atd. Subjektivně si myslím, že vše je zde jenom Matrix, ve kterém jsou jenom programy složené z informací, a jelikož je zde všude mnoho změn se kterými se nepočítalo tak je zde i mnoho chyb, se kterými se v Matrixu nepočítalo. Všimněme si, že nový mocný vůdce druhých, se snaží mnohé v systému násilně jako diktátor změnit, nové koště dobře mete, jak se lidově říká.
To ten starý diktátor byl blázen, já jako nový diktátor jsem normální, proč si nový diktátor nepřizná to, že je blázen, díky kterému zde bude v systému mnoho chyb? Jak dostat mocné a bohaté lidi do blázince o tom je realita, je snadné potrestat někoho kdo je bezmocný a chudý a je těžké potrestat toho kdo je mocný a bohatý, to je ten největší problém a následkem je; deprese, nezaměstnanost, bída, exekutoři, lichváři, prostituce, mafie, sekty, drogy, kleptokracie, fanatismus, rasismus, centralismus, dezinformace, sebevraždy, války, ekonomická emigrace, asociální společnost, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem