pondělí 4. ledna 2016

Diktatury v nahotě odhalují ubohost lidského stáda

Já ti nerozumím, ty jsi jiný, než jsem já, nerozumíme si, protože je každý člověk originál, nejenom tělesně ale i duševně, kolik je na světě lidí, tolik je zde i originálních svatých Bohů! Každý zde má svoje svaté ideály, a na tom nic nezmění to, že se společnosti a organizace snaží originalitu jednice násilně pomocí odměn a trestů zničit, a učinit z jedince dobytek, který se neliší od ostatních ve stádu.
Většina lidí se naučila hrát divadlo, ve kterém přijmou společenskou roli, ale když odejdou z jeviště, tak jsou zase sami sebou. Normální je zde ten kdo přijme to, co stádo požaduje za normální, ten kdo odmítne přijmout to, co stádo považuje za normální je blázen a zločinec, stádo jej proto zavře do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice. Diktatury v nahotě odhalují ubohost lidského stáda, diktátoři zneužívají toho, že mají moc a bohatství k tomu, aby z pracujících lidí mohli udělat pomocí odměn a trestů ubožáky.
Následkem je veliká konzumace léků a drog, protože lidi onemocněli z toho, že se z nich stal ubohý dobytek, který je zde jenom na hovno, a jeho život zde stojí za hovno. Jedno veliké psychicky nemocné stádo napadne jiné psychicky nemocné stádo a to jsou dějiny lidské kultury psané lidskou krví, ti co mají jinou víru, jsou jinověrci a tak je budeme napichovat na kůly, důvod k násilí se vždy najde mezi psychicky nemocnými stády! Posledním vynálezem moderní doby jsou nákladní auta, ve kterých výfukové plyny z motoru, pozabíjejí ty, co jsou v nákladním prostoru auta, nedávno se zase v nákladním prostoru udusilo mnoho lidí z ciziny, díky nedostatku vzduchu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem