pátek 15. ledna 2016

Digitální evoluce eliminuje neandrtálce

Tvrzení že zde už nejsou žádní neandrtálci je chybné, je to jako s Cikány, kterým říkáme moderně Romové, stejně tak neandrtálcům říkáme moderně blbci, nejhorší je srážka s blbcem, blbec je neandrtálec který se snaží problémy řešit násilně a nedokáže problémy vyřešit bez násilí, klasickými blbci jsou mocní diktátoři (Napoleon Bonaparte, Adolf Hitler, Josif Vissarionovič Stalin, Mao Ce-tung, Pol Pot) díky kterým zemřelo veliké množství lidí, zcela zbytečně.
Digitální evoluce eliminuje neandrtálce, zavedou se všude globálně testovací povinné každoroční kontroly kvality těla a psychiky od 1 roku do smrti člověka, ten kdo bude nekvalitní, ten bude zmražen a spálen v krematoriu v civilizovaném světě, v necivilizovaném světě bude popraven oběšením, a potom hozen do řeky nebo oceánu. Nebude zde pro nikoho žádná politická imunita, která by jej uchránila před zmražením a spálením v krematoriu!
Lidi přestanou konzumovat konečně cigarety a tvrdý alkohol, protože budou mít strach, že drogy jejich život rychle ukončí. Jak zdravě fyzicky a psychicky žít to bude pro lidi prioritou, co to vlastně znamená zdravá psychika? Zdravé je to co je silné a to platí i u psychiky, zdravá psychika zvládne učení něčeho složitého velmi rychle bez problémů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem