úterý 5. ledna 2016

Deprese je následkem toho že je ego v kleci

Práce kterou milujeme je nám svatá. Pokud nemáme práci kterou milujeme tak máme deprese a konzumujeme drogy nebo pácháme sebevraždy, proč je zde globálně nedostatek práce kterou milujeme? Nedostatek práce kterou milujeme je zde díky centralizaci, v okamžiku vzniku centralizace zmizí práce kterou milujeme!
Jakékoli pokusy o decentralizaci jsou jenom marnost, mafie potřebuje mít zisky a tak bude vždy prosazovat za každou cenu centralizaci a pokud se zamyslíme nad depresí ve které je globálně; ekonomika, politika, mravnost, školství, rodina, atd. tak vám dojde že ryba smrdí od mafiánské hlavy která má vždy k dispozici řidiče a sekretářku.
Zloděj zde hodní zloděje a lhář zde honí lháře, příčinou je centralizace, centralizace znamená proměnění společnosti na armádu kde velitelé z centra vše ovládají a velitele nezajímá to že ty nemáš práci kterou miluješ a kterou nutně potřebuješ! Blíží se jistě doba kdy se všem lidem dají do hlavy GVKB čipy s umělou inteligencí GVKB a lidský mozek bude jenom v kleci kde nikoho nebudou už zajímat jeho sobecké kecy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem