1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost

sobota 2. ledna 2016

Dej zákazníkům co chtějí a budeš bohatý


Dřív než si řeknete druhým o peníze za vaši práci, zkuste začít řešit jejich složité problémy. Jestliže jsou druzí v depresi, tak se jich upřímně na rovinu zeptejte na to, co v jejich životě prioritně nefunguje, a nenabízejte jim nikdy svaté pohádky a jedovaté drogy, tak jako to dělají, mocní a bohatí, elitní zloději a lháři, okolo vás už mnoho století!

Lidi a organizace rozděluji na ty, co se nebojí odvážně řezat a tlouci, a na ty co mluví zbaběle o tom, že je třeba řezat a tlouci. Náš konzumní svět byl a bude jenom o řezání a tlučení, někdo řeže a tluče a jiný mluví o řezání a tlučení.
Občas když si v depresi myslím, že jsem hlupák, si začnu číst staré diplomové práce lidí, co nám zde v naší republice centrálně vládnou, z vysokých státních funkcí, okamžitě mám chuť vzít kladivo a pilu, abych z těchto líných a pyšných parazitů, udělal jenom levnou potravu, pro hladové ryby v oceánu.
Mesiáš Ježíš Kristus byl nepochybně lodní tesař, a tak uměl používat kladivo a pilu tak, že jenom řezal a tloukl. Pravím vám, buďte stejní jako on, a nebojte se řezat a tlouci do těch, co vám zde chybně sobecky vládnou, kdysi velmi dávno se u nás na centrálním náměstí popravili ti, co nám zde pyšně a chybně vládnuli, v tom je náš malý Český národ originální, nikde jinde na světě, se něco podobného nikdy nestalo!
Každý sobecký parazit je snadno nahraditelný, každého; náčelníka, vůdce, císaře, sultána, faraona, krále, šlechtice, zemana, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, ředitele, podnikatele, obchodníka, soudce, diplomata, celebritu, papeže, guru, rabína, proroka, atd.
lze přibít nahého na kříž, aby dostali strach ti, co by zde chtěli na nás sobecky díky výhodám a jistotám parazitovat! Pravím vám, jenom z díla je poznán tvůrce, čas má dost času na to, aby poznal které lidské dílo je pro lidi zde objektivně dobré, a které lidské dílo je zde jenom na hovno, a tak je třeba všechny ubohé lidské sračky, spláchnout evolučně do hajzlu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí po schválení administrátorem