čtvrtek 28. ledna 2016

Co je kořenem všeho zla v naší civilizaci?

Stvořitelem všeho je příčina a následek, vše co zde bylo a bude stvořené, to je závislé na příčině a následku, bojíme se smrti, a tak se pomocí sexu rozmnožujeme, aby v našem potomstvu mohl život pokračovat, a náš lidský druh zde nezanikl. Pokud máme depresi u; psychiky, ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, rodiny, podnikání, obchodu, umění, školství, zdravotnictví, dopravy, atd. tak příčinou je nepochopení zákonů příčiny a následku. Abychom mohli pochopit cokoli, musíme se k tomu přiblížit, to je logické, co je to příčina a následek?
Zapneme vypínač a následkem je to, že se zapne světlo, nebo něco jiného, to je zjednodušeně příčina a následek, mnoho lidí by se chtělo mít dobře, ale zapomínají na to, že zde musí být příčina, díky které se budou mít dobře, nemůže se mít zde dobře ten, kdo chybuje, on je za chyby potrestán tím, že se zde má zle. Všechny politické a náboženské ideologie se ukázali jako chybné, protože vše vnímali jenom povrchně, a snažili se jenom o povrchní změny, je třeba civilizaci restartovat a zajistit to, že už lidi nebudou moci chybovat, a tak se budou mít dobře.
Základem bude digitalizace lidí, jenom digitalizovaný člověk, je uchráněn toho, aby mohl chybovat, protože je už jenom GVKB umělou inteligencí, která je pod kontrolou GVKB globálního digitálního systému, není možné mít pod kontrolu lidi, co mají zastaralá genetická těla. Lidské genetické tělo je už nepoužitelný systém, v moderní digitální civilizaci, na fyzickou práci zde budou jenom roboti a stroje, člověk zde bude jenom na duševní práci, protože on bude jenom umělou inteligencí, v GVKB systému.
Lidské genetické tělo je kořenem všeho zla v naší civilizaci, genetické tělo z nás dělá parazity bez citu a charakteru protože se tělo chce mít za každou cenu sobecky dobře. Je třeba ukončit evolučně kult lidského těla a vstoupit do nové kultury, ve které už nebudeme mít genetická těla, a budeme jenom dušemi, které už nemají tělesné problémy.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem