úterý 12. ledna 2016

Bez násilí nejde žít

Násilí znamená použít napětí k tomu, abychom byli v něčem úspěšní, bez napětí by zde nebyl život a tím ani člověk. Proč je všude autoritami a mediálně hlásáno násilí je chybou, a pokud budeš používat násilí, tak tě za to potrestáme.
Příčinou je snaha o manipulaci, a pokud se někdo brání manipulaci pomocí násilí tak je za to potrestán, podívejme se na chybné; daně, zákony, regulace, atd. jde o ekonomické násilí, ale stát má moc a bohatství, proto jej může potrestat jenom revoluce, nebo jiný stát, tím že jej ve válce porazí.
Pokud jsme proti násilí tak zrušíme; daně, soukromé vlastnictví, peníze, výhody, jistoty, popularitu, centralizaci, atd. najednou uslyšíme, že to zrušit nejde, protože to by byla anarchie, a není to anarchie, když se od člověka požaduje, aby on nemohl používat násilí ke svojí obraně, před lháři a zloději.
Co je dovoleno státu to není dovoleno pracujícím lidem, stát smí beztrestně používat násilí, ale lidi musí jenom držet hubu a krok, příčinou je to, že jsme jenom vojáci a elita státu to jsou velitelé armády. Ve válce musíš používat na rozkaz násilí, jinak jsi potrestán, co z toho plyne, jsme jenom genetičtí roboti, a majitel robotů roboty ideologicky programuje, anebo s nimi jako s loutkami manipuluje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem