čtvrtek 17. prosince 2015

Zlí lidé jsou jako vlci a dobří lidi jsou jako ovce

Zlí lidé jsou jako vlci a dobří lidi jsou jako ovce, jde zde nejvíce o genetiku a situaci, ve které je člověk dlouhodobě, inteligence nám umožňuje se situaci přizpůsobit, jenže většinou se přizpůsobuje jenom povrch, a pod povrchem člověka je pořád ovce nebo vlk. Z díla se pozná, jestli je člověk ovce nebo vlk, vlci mají jiné priority než ovce, prioritou vlků je bojovat a prioritou ovcí je pracovat. Problém nastává tehdy, pokud musí ovce bojovat a vlci pracovat, následkem je deprese, a konzumace návykových drog, nebo léků na deprese.
Jak vlastně dochází k tomu, že nutíme násilím vlky pracovat a ovce bojovat? Příčinou této chybné situace je pokrytectví u vlků a ovcí, vlci si zde hrají na ovce, a ovci si zde zase hrají na vlky, a tím dochází k tomu, že násilím nutíme vlky k tomu, aby zde pracovali, a od ovcí chceme aby zde bojovali. Je třeba ukončit období pokrytectví, a přejít do období, ve kterém si už vlk nebude hrát na ovci, a ovce si nebude hrát na vlka.
Zavedeme nošení čísla na oblečení, číslování bude jako ve škole od jedničky do pětky a logicky jedničku dostane nejlepší vlk a pětku dostane nejlepší ovce, čísla bude lidem každý den přidělovat GVKB systém s umělou inteligencí GVKB, který bude lidi všude tajně sledovat digitálně, a vyhodnocovat jejich skutky, protože z díla se pozná tvůrce. Zavedou se potom kontroly vstupů, podle číslování, a tak zde bude místnost, kam budou mít přístup jenom ti, co mají číslo jedna, a do jiné místnosti budou mít přístup jenom ti s číslem pět.
Dojde k oddělení vlků od ovcí, vytvoří se i města a vesnice, ve kterých budou jenom lidi s číslem jedna, a v jiném městě nebo vesnici, budou jenom lidi s číslem pět. Představte si člověka s číslem jedna, jak on na sebe vezme bombu, a odpálí se na koncertě, kde jsou jenom samí lidé s číslem jedna. Vlk, který pozabíjí sobecky mnoho vlků, vyvolá u vlků silnou potřebu změnit kontrolní systémy, a zavedení tvrdých kontrol, a tvrdých pravidel, na hrubý pytel, bude konečně dána hrubá záplata.
Je snadné bojovat s někým kdo je slabší, a je těžké bojovat s někým kdo je stejně silný, protože zde je naděje na úspěch minimální, takto dojde k systémové globální optimalizaci, a nebude zde už problém s tím, že by vlk musel pracovat, a ovce musela bojovat. Z vlků se stanou dokonalé vojenské stroje, které nepřemýšlí nad hloupými rozkazy, a z ovcí se stanou umělci a řemeslníci, po kterých zde zůstane hodnotné dílo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem