pondělí 7. prosince 2015

Ziskové investice jsou základem ekonomiky

Proč někde zkrachuje ekonomika u subjektu nebo u objektu? Příčinou krachu jsou vždy investice, které nejsou ziskové, nemá cenu krmit parazity a zalévat plevel! Pokud je zde globální ekonomická krize, je to následkem toho, že krmíme parazity a zaléváme plevel, neboli dobrota je žebrota.
Proč dochází k tomu, že krmíme parazity a zaléváme plevel? Příčinou našich ekonomických chyb je degenerace, s příchodem degenerace se z lidí začíná stávat parazitující plevel, a zde je nutné začít tento plevel hubit bez slitování. Podívejme se do přírody, zde je zdegenerovaný tvor potravou pro ostatní tvory, a nikdo zde nekřičí, že je to asociální jednání, které musí skončit.
Kvalita lidí je základem pro ekonomiku, jakmile začne kvalita lidí díky degeneraci klesat, tak následkem je ekonomická krize. Pokud jsou lidi nekvalitní, tak je jim logicky i poskytován nekvalitní servis, protože by kvalitní servis nemohli nekvalitní lidé zaplatit, logicky nekvalitní lidé i nekvalitně myslí a nekvalitně i pracují, a tak je zde začarovaný kruh, který musí nakonec skončit válkou, ve které se nekvalitní lidé zabíjejí jako dobytek.
Druhá světová válka nám ukázala realitu, ve které byl člověk jenom statistickým číslem, s nulovou ekonomickou hodnotou, lidi se zabíjeli neosobně ve velkém pomocí atomových bomb, nebo ve velikých plynových komorách, člověk byl najednou člověk velikým nebezpečím. Moderní doba přinesla sebou neosobní kulturu, kdy zde jsou všude jenom zástupci Boha, nebo státu, ale nikdo dosud Boha a stát, osobně ještě nespatřil!
Nebude to trvat dlouho a budou zde robotičtí GVKB zástupci globální GVKB umělé inteligence, a takový zástupce rozhodne o tom, že se globálně miliarda ubohých lidí ekologicky rychle recykluje, protože pro ně už není díky automatizaci a robotizaci zaměstnání, a recyklování se globálně provede rychle a bez problémů!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem